Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; GalleryVoting has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/ckhost/eroactiv.pl/public_html/wp-content/plugins/gallery-voting/index.php on line 15
Penisy z osobowością Sorayi Doolbaz [18+] – EroActiv.pl – Ero Aktywna strona internetu! Porady – Ciekawostki – Pozycje

Penisy z osobowością Sorayi Doolbaz [18+]

Kto by się spodziewał, że penisy poprzebierane niczym małe laleczki mogą być takim hitem?! Nawet sama artystka Soraya Doolbaz nie spodziewała się, że fotografowanie fiutków w ubrankach przerodzi się w sztukę i to wielce dochodową.

Większość kobiet uważa, że penis nie musi być duży ani gruby, choć są to niewątpliwe atuty. Najważniejsze, żeby penis był ładny! Co dla kogo ładne to już kwestia gustu. Niestety, kiedy poznajemy mężczyznę nie zaglądamy mu do spodni. Najpierw zakochujemy się, potem zapraszamy go do sypialni, a dopiero później dowiadujemy się co nosi w spodniach. Może być dość niezręcznie jeśli wacek okaże się nieakceptowalnie brzydki. Zrodził się więc pomysł, aby pokazywać partnerce zdjęcia penisów. W Ameryce wydaje się być bardziej popularne niż w Polsce, gdzie takie praktyki obowiązują jedynie na portalach sex-randkowych.

Zdjęcia penisów jakie dostawała Soraya Doolbaz zainspirowały ją i postanowiła zająć się tym profesjonalnie nadając im przy tym osobowość poprzez odpowiednie ubranka. Mężczyźni chętnie korzystają z jej usług, nawet jeśli już mają partnerkę. Penis w ubranku zawsze wygląda ładnie. Ponadto element artyzmu powoduje, że tak jak naga rzeźba Dawida Michała Anioła, tak i zdjęcia penisów Sorayi Doolbaz nie demoralizują i nie gorszą.

 

Oto niektóre zdjęcia penisów Sorayi Doolbaz. Które zdjęcie podoba Wam się najbardziej?

old dirty nutz

Old Dirty Nutz

officer hogster

Officer Hogster

 

Bradley Cocker

Bradley Cocker

DJ Klaus Cum Gun

DJ Klaus Cum Gun

Frank Salami

Frank Salami

Mr. Dickman - high school teacher

Mr. Dickman – nauczyciel

 

woody wilder

Woody Wilder

bow tie

Bow Tie

Zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony projektu Dicture.

Fajne?
Kategorie
Ciekawostki
Brak kometarzy

Skomentuj

*

*

Polecane