Walentynki last minute – jaki prezent dla ukochanego?

Walentynki lada dzień, a Ty nie masz prezentu dla swojego ukochanego i co gorsza nie masz pojęcia co mu dać? Spokojnie. Oto co powinnaś zrobić:

Nie panikuj

Dla kobiet Walentynki są bardzo ważne. Nie wyobrażamy sobie nawet, że mogłybyśmy w żaden sposób nie uczcić tego dnia, a brak prezentu traktujemy jako niepodważalny dowód na brak miłości. Tymczasem mężczyźni nie przykładają do tego takiej wagi. Większość z nich obchodzi Walentynki tylko dlatego, że oczekuje tego ich partnerka. Walentynki są ważne dla romantyków, a takich mężczyzn jest niestety niewielu.

Daj mu to czego pragnie…

… czyli seksu. Tak, tak, badania wykazują, że 70% mężczyzn chciałoby dostać na Walentynki po prostu niezapomniany seks. Spraw, aby te walentynkowe igraszki były wyjątkowe. Może zrealizuj jakąś jego fantazję – przywiązanie do łóżka, masaż olejkiem, przebieranki i odgrywanie ról albo striptiz (jak zrobić idealny striptiz przeczytasz TUTAJ). A może po prostu tym razem pozostaniesz w szpilkach podczas seksu? Najlepiej idź na zakupy i kup sobie piękną nową bieliznę – taką, która sprawi, że poczujesz się seksowna i doda Ci pewności siebie. To uczucie będzie od Ciebie emanowało podczas kochania się i na pewno Twój ukochany to zauważy i doceni.

…ale tylko pod warunkiem, że…

… już TO wcześniej robiliście. Nie jest dobrym pomysłem mieć swój pierwszy raz w Walentynki. Większość osób uważa, że taki walentynkowy pierwszy raz jest raczej obciachowy niż romantyczny. “A tam, nie przejmujmy się innymi skoro oboje tego chcemy” – pewnie pomyślisz. I masz rację. Ale za pierwszym razem nigdy nic nie wiadomo i ewentualny niewypał będzie bardziej dotkliwy w Walentynki niż w inny, zwykły dzień.

Super seks tylko dla zasłużonych.

Mężczyźni są jak dzieci. Będą sprawdzać jak daleko mogą się posunąć bez przykrych konsekwencji. Jeśli mężczyzna raz zobaczy, że wystarczy wysłać smsa “Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek Kochanie”, a Ty w zamian zamienisz się w boginię seksu, to już nigdy nie doczekasz się bukietu róż ani kolacji przy świecach. Jeśli mężczyzna się nie wysili – ty też się nie wysilaj i podaruj mu czekoladki z osiedlowego marketu.

Fajne?
Kategorie
#Emocje i uczuciaŁóżkowe problemy
Brak kometarzy

Skomentuj

*

*

Polecane