Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; GalleryVoting has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/ckhost/eroactiv.pl/public_html/wp-content/plugins/gallery-voting/index.php on line 15
Test banana – EroActiv.pl – Ero Aktywna strona internetu! Porady – Ciekawostki – Pozycje

Test banana

Ćwiczysz swoje mięśnie Kegla? Czy wiesz, że ich siła ma wpływ nie tylko na zdrowie, ale także na dobry seks? Dowiedz się jak mocne są Twoje mięśnie!

Mięśnie dna miednicy zwane także mięśniami Kegla to grupa mięśni, których głównym zadaniem jest podtrzymywanie narządów wewnętrznych od dołu, aby nie opadały pod wpływem grawitacji. Ponadto silne mięśnie tego regionu zapobiegają popuszczaniu moczu, a także zapewniają udany seks paniom i ich partnerom, dzięki temu, że podlegają naszej świadomej kontroli i jeśli chcemy, możemy w trakcie stosunku zaciskać je i popuszczać dodając tym samym współżyciu wrażeń.

Dość kontrowersyjny sposób na sprawdzenie siły swoich mięśni Kegla zaproponowała amerykańska pani seksuolog Deborah Sundal w swojej książce “Kobieca ejakulacja i punkt G” – jest to tzw. test banana.

Jak przeprowadzić test banana:

 1. Kupujesz średniej wielkości banana
 2. Obierasz go ze skóry
 3. Zakładasz na niego dużą prezerwatywę
 4. Wprowadzasz banana do pochwy
 5. Próbujesz zgnieść banana zaciskając mięśnie Kegla

Jeśli udało Ci się za pierwszym razem zmiażdżyć banana to znaczy, że Twoje mięśnie Kegla są w świetnej formie!

Jeśli nie zdołałaś zgnieść banana lub nie odważyłaś się wykonać testu, ale czujesz, że twoim mięśniom przydałby się trening przeczytaj “Ćwiczenia Mięśni Kegla – 8 Prostych Zasad”.

Fajne?
Kategorie
Problemy ciała
3 komentarze
 • Avatar
  wiśnia87
  2 stycznia 2016 at 18:38
  Skomentuj

  trzeba miec nierówno pod sufitem, źeby czegoś takiego prubować!

 • Avatar
  Odważna
  15 stycznia 2016 at 16:28
  Skomentuj

  A ja spróbowałam i moje mięśnie są na 6! Banan co prawda był dość przejrzały bo świeżego było mi szkoda ale i tak się liczy. A prezerwatywy robią solidne więc nie ma obawy i wcale nie trzeba być świrem. Ja nie jestem a zrobiłam ten test!

 • Avatar
  wiśnia87
  16 stycznia 2016 at 10:25
  Skomentuj

  a jesteś pewna? badałas się?

 • Skomentuj

  *

  *

  Polecane