Przejmij kontrolę! Załóż mu prezerwatywę.

Zazwyczaj mężczyzna zakłada sobie prezerwatywę sam. Drżą mu ręce z podniecenia i zniecierpliwienia, bo wolałby już być w Tobie, najlepiej bez tego skafandra, który ogranicza jego odczucia. A ty leżysz i czekasz. Czas to zmienić! Zaskocz swojego mężczyznę i weź sprawę w swoje ręce. Krok po kroku powiemy Ci jak to zrobić.

  1. Jeśli penis Twojego ukochanego jeszcze nie stoi na baczność musisz nad Nim popracować. Twój partner na pewno doceni pieszczoty ustami, ale możesz także użyć dłoni.instrukcja
  2. Wyjmij prezerwatywę z pudełka w kuszący sposób niczym hostessa zachęcająca do zakupu ekskluzywnego przedmiotu. Jeszcze lepiej jeśli tuż przed seksem ukryjesz jedno opakowanie z gumką np. w biustonoszu.
  3. Delikatnie rozerwij opakowanie uśmiechając się do niego kusząco. Zrób z zakładania kondomu wielki show. Podczas rozrywania opakowania uważaj, abyś nie uszkodziła gumki paznokciami, pierścionkiem lub inną biżuterią. Nawet najmniejsze uszkodzenie prezerwatywy dyskwalifikuje ją z użycia. Lepiej też nie robić tego zębami.
  4. Sprawdź, w którą stronę rozwija się prezerwatywa – możesz w tym celu lekko w nią dmuchnąć. Złap jego członka całą dłonią. Jeśli w międzyczasie zmiękł, musisz znów go postawić do pionu. Pamiętaj jednak, aby nie zostawić na nim zbyt wiele śliny ani lubrykantu.
  5. Ściśnij wypustkę na końcu kondomu dwoma palcami, aby usunąć z niej powietrze, a drugą dłonią lekko cofnij jego napletek. Potem połóż prezerwatywę na czubku żołędzi wypustką do góry. Skup się na zakładaniu prezerwatywy, ale co jakiś czas spójrz filuternie na ukochanego.
  6. Jedną ręką cały czas trzymaj wypustkę, a drugą rozwiń prezerwatywę aż do trzonu prącia. Sprawdź czy dobrze leży. Kondom musi mieć odpowiedni rozmiar – nie może być ani za luźny ani za ciasny. Wygładź gumkę od góry do dołu wyciskając z niej resztki powietrza.

I gotowe! Możecie rozpocząć miłosne igraszki. A ze ściąganiem mężczyzna na pewno poradzi sobie sam.

Fajne?
Kategorie
AntykoncepcjaGra wstępna
Brak kometarzy

Skomentuj

*

*

Polecane