Pocałunek pod jemiołą, seks pod choinką

Niektórzy wierzą w moc pocałunków pod jemiołą – w końcu od wieków jemioła jest symbolem miłości i płodności, druidzi leczyli nią różne choroby i ponoć wzmaga potencję seksualną. Wiele osób traktuje tą zagraniczną tradycję jako dobry pretekst do skradzenia buziaka ładnej dziewczynie albo przystojnemu chłopakowi. Są też tacy, którzy mówią, że się pod pasożytem całować nie będą. Czy całować koleżanki i sąsiadki pod jemiołą niczym Anglicy pozostawiam Waszemu wyborowi, ale pocałowanie małżonki – koniecznie!

Wedle zwyczaju jemiołę należy zawiesić w Boże Narodzenia (absolutnie nie w Wigilię). Różne są wytyczne co do miejsca wieszania, ale osobiście polecam miejsce często uczęszczane. Potem mężczyzna, choć w dobie równouprawnienia może być też na odwrót, całuje ukochaną za każdym razem, kiedy ta stanie pod jemiołą, po czym zrywa jeden owoc z krzaczka i wręcza go całowanej. Zerwanie wszystkich owoców zapewni mu szczęście w miłości oraz płodność na najbliższy rok. Jemioły nie wolno wyrzucać aż do czasu zawieszenia kolejnej, aby jej czar nie minął.

Ja wierzę w magię pocałunku pod jemiołą i zachęcam wszystkie pary do praktykowania tego zwyczaju. Kto całuje się pod jemiołą ten z pewnością kocha, a okazywanie sobie miłości sprawia, że utrwalamy nasz związek i potwierdzamy w oczach partnera naszą miłość i przywiązanie. Dla par to działa lepiej niż jakiekolwiek czary.

A skoro już się kochacie i chcecie sobie to okazywać to czemu nie pójść o krok dalej i nie umówić się na małe randez-vous pod choinką, kiedy wszyscy pójdą już spać?

Wprowadźcie w swoim domu nową świąteczną tradycję – kochania się pod choinką. Niech Mikołaj znów do Was zawita jak za czasów dzieciństwa. W jednym roku do Pani domu przychodzi seksowny Mikołaj, w drugim, Pan domu znajduje pod choinką seksowną Mikołajkę. Co Wy na to? Możecie też po prostu posiedzieć przy blasku lampek choinkowych, przytuleni i cieszyć się swoją bliskością.

Święta powinny być okresem szczęścia, rodzinnego ciepła i miłości. Niestety często po przedświątecznym urwaniu głowy i staniu w kolejkach, po wyścigu z czasem w kuchni, po spotkaniach z niezawsze lubianymi krewnymi jesteśmy poirytowani i zmęczeni. Dlatego tak ważne są drobne rytuały, które wprowadzają do życia nieco magiczności i pozwalają choć przez chwile nie myśleć o niczym innym jak tylko o tym, że jest ktoś kto nas kocha i zawsze przy nas będzie.

Szczęśliwych Świąt w gronie ukochanych,
życzy redakcja EroActiv.pl

Fajne?
Kategorie
Gra wstępnaSzkoła seksu
Brak kometarzy

Skomentuj

*

*

Polecane