Penis w dłoń – jak dogodzić mężczyźnie

Są taki dni i takie sytuacje w których nie masz ochoty na seks, ale jednocześnie chciałabyś zadowolić swojego mężczyznę? Spróbuj doprowadzić go do orgazmu ręcznie! To nic, że mógłby zrobić to samodzielnie. Twoimi dłońmi to zupełnie inne doznanie. Oto jak się do tego zabrać:

ROZGRZEWKA

Mało który mężczyzna lubi, gdy kobieta od razu przechodzi do rzeczy i łapie jego penisa bez uprzedniej gry wstępnej. Oczywiście mężczyźni nie potrzebują tak długich zalotów jak kobiety. Wystarczy minutka lub dwie pocałunków, głaskania ud i brzucha, ściskania pośladków czy delikatnego miętoszenia moszny, aby twój mężczyzna rozgrzał się i wyczekiwał z niecierpliwością dalszych manewrów.
Są penisy mniej i bardziej wymagające. Może być tak, że mężczyzna będzie miał wzwód już na samą myśl o pieszczotach, ale równie normalne jest to, że będziesz się musiała nieco natrudzić zanim penis osiągnie pełną sztywność.
Są również penisy potrzebujące nawilżenia. Sięgnij wówczas po lubrykant, aby nie sprawić ukochanemu bólu.

A TERAZ DO DZIEŁA

Zanim rozpoczniesz “robótkę ręczną” przyjmij wygodną pozycję! Mężczyźni często skarżą się na to, że ich partnerki przerywają pieszczoty w najmniej odpowiednim momencie, aby zmienić pozycję lub dać odpocząć ścierpniętym dłoniom. Lepiej będzie jeśli na początku będziesz częściej zmieniała dłonie, aby nie doprowadzić do ich zmęczenia aby nie musieć ich później zmieniać tuż przed orgazmem.
Stymulację rozpocznij od delikatnego głaskania i masażu penisa dłońmi na całej jego długości. Następnie zaciśnij dłoń na penisie i poruszaj nią w górę i w dół w STAŁYM TEMPIE. Możesz również skupić się na pieszczeniu tylko wierzchołka penisa.
Niektórzy mężczyźni lubią, kiedy kobieta wykorzystuje obie dłonie: jedną ręką przytrzymuje prącie u nasady, a drugą porusza po całej jego długości. Inną techniką jest wykorzystanie dwóch palców – wskazującego i kciuka złączonych w obręcz. Każda z tych metod daje nieco inne doznania i może być mniej lub bardziej przyjemna dla twojego partnera. Warto poeksperymentować, ale pamiętaj NIE ZMIENIAJ TECHNIKI ZBYT CZĘSTO!
Drugą ręką możesz delikatnie masować pośladki, mosznę i kroczę.
Ruchy zacznij powoli, a im bliżej orgazmu tym powinny być one szybsze, a uścisk mocniejszy. Ogólna reguła mówi, że małe członki wolą delikatniejsze pieszczoty niż duże ze względu na większą koncentrację zakończeń nerwowych. Ale nie sugeruj się tym – każdy mężczyzna jest inny i musisz odkryć co lubi twój ukochany. Często popełnianym błędem jest pieszczenie partnera tak, jak nauczyłaś się to robić poprzedniemu mężczyźnie. Nowy partner to nauka na nowo tego co lubi i jak lubi.

ORGAZM

Gdy mężczyzna spina całe ciało, zaczyna szybko i głośno oddychać, a żołądź staje się ciemno purpurowa to znak, że orgazm jest tuż tuż. Możesz wyczuć pod palcami fale skurczów. Teraz musisz pieścić naprawdę intensywnie i wytrwale aż do wytrysku. Gdy tylko zacznie się ejakulacja przerwij pieszczoty – żołądź jest wówczas nadwrażliwy na bodźce.
Warto mieć pod ręką jakąś chusteczkę do złapania i wytarcia spermy.

Taką wzajemną masturbację możesz zastosować jako wstęp do współżycia. Ale uważaj, jeśli pozwolisz swojemu ukochanemu wejść w swoja waginę gdy będzie już bardzo pobudzony, nie nacieszysz się nim dłużej jak minutę!

Fajne?
Kategorie
Techniki
Brak kometarzy

Skomentuj

*

*

Polecane