Najlepsze sex pozycje w samochodzie

roz4P

 

W samochodzie sprawdzają się pozycje w których dominuje kobieta. Kobieta może się łatwo podciągać trzymając foteli, podczas gdy mężczyzna leży w mniej lub bardziej wygodnej pozycji.

 

 

tyl7P

 

 

 

Pozycja na pieska sprawdzi się tylko jeśli nie jesteście bardzo wysocy, bo z pewnością, żadne z Was nie chce uderzać głową w sufit lub w drzwi.

 

 

tyl10P

 

 

W samochodzie niekoniecznie musicie się kochać w biegu. Możecie poświęcić sobie wiele czasu i czułości, a nawet uprawiać seks tantryczny. Włączcie przyjemną muzykę i zapomnijcie o reszcie świata.

 

 

2przP

 

 

W samochodzie musicie poeksperymentować. Z potrzeby znalezienia wygodnej pozycji możecie natrafić na taką, w której doświadczycie ogromnych rozkoszy. I może uda Was się trafić w punkt G.

 

 

 

tyl4P

 

 

Pozycja znana jako Andaluzyjski Fotel Bujany to coś dla par szukających odmiany. Tego nie da się opisać. Po prostu jest zupełnie inaczej pod każdym względem.

 

 

 

roz5P

 

 

A oto rewelacyjna pozycja sprzyjająca stymulacji punktu G. Niestety wymaga nieco wygimnastykowania, zwłaszcza w samochodzie, gdzie jest ją trudniej przyjąć niż na łóżku.

 

 

dachP

 

 

 

Na koniec pozycja dla odważnych. W końcu, kto powiedział, że seks ma być W samochodzie, a nie NA samochodzie…

 

 

Strony: 1 2 3
Fajne?
Kategorie
Szkoła seksuTechniki
Brak kometarzy

Skomentuj

*

*

Polecane