Najlepsze sex pozycje w samochodzie

Szybki numerek w samochodzie ma swój niepowtarzalny klimat. Nie ważne, że jest niewygodnie i istnieje ryzyko nakrycia. Seks w aucie jest zupełnie inny niż ten w łóżku i nawet będąc w wieloletnim związku warto czasem zaszaleć w samochodzie. Tylko jak się do tego zabrać?

Oto kilka pozycji, które warto potraktować jako punkt wyjścia. Potem z pewnością je zmodyfikujecie, bo albo jemu się nie zmieszczą nogi, albo ona będzie uderzać głową w sufit. Cóż, w samochodzie trzeba się nieco nagimnastykować.
tyl6P

 

Większość par decyduje się na seks na tylnym siedzeniu. Jest tam stosunkowo dużo miejsca i jest intymniej niż z przodu przy przedniej szybie. Jeśli się nie mieścicie, zawsze można otworzyć drzwi i wypiąć się na świat.

 

tyl3P

 

Przed rozpoczęciem igraszek warto przygotować odpowiednio samochód. Pochowajcie klamry od pasów bezpieczeństwa, żeby potem nie wbijały się w plecy, zabierzcie ze sobą koc i kilka jaśków, które podłożycie pod głowę lub pośladki.

tyl8P

 

Zwykle tylne siedzenia w samochodzie są dosyć wąskie i przy wielu pozycjach, jedną nogą będziecie stali na podłodze. Można temu zaradzić kupując specjalny materac na tylne siedzenie samochodu na ebayu, który znacząco poprawia jakość seksu i snu.

 

tyl2P

 

Im mniejszy samochód, tym większej fantazji i gibkości potrzeba, aby się w nim kochać. Szczególnie trudne jest rozbieranie się i ubieranie. Jeśli jest taka możliwość lepiej wyjść z samochodu, zdjąć spodnie i wsiąść spowrotem. A zapobiegliwa dziewczyna niech założy spódniczkę.

tyl5P

 

Jeśli masz niski sportowy samochód, to niestety, ale seks w nim będzie mało wygodny. O wiele lepsze są samochody terenowe lub rodzinne, gdzie można się swobodniej rozprostować.

 

 

roz1P

 

Dość wygodnie jest uprawiać seks na rozłożonym przednim fotelu odsuniętym maksymalnie do tyłu. Nawet jeśli nie rozkłada się całkiem na płasko to i tak warunki są niemal jak na łóżku.

 

 

 

Strony: 1 2 3
Fajne?
Kategorie
Techniki
Brak kometarzy

Skomentuj

*

*

Polecane