Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; GalleryVoting has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/ckhost/eroactiv.pl/public_html/wp-content/plugins/gallery-voting/index.php on line 15
Najgorętsze muzeum w Islandii – EroActiv.pl – Ero Aktywna strona internetu! Porady – Ciekawostki – Pozycje

Najgorętsze muzeum w Islandii

Jest w Islandii muzeum inne niż wszystkie. Muzeum, którego większość odwiedzających jest płci żeńskiej. Muzeum, które u niejednej cnotliwej panny wywołało wypieki a u dewotek zgorszenie. Muzeum pełne penisów.

Muzeum Fallologiczne w Reykjaviku to jedyne muzeum penisów na świecie. Można tam zobaczyć ponad 250 penisów i części prącia należących do niemal każdego lądowego i wodnego ssaka jakiego udało się znaleźć w Islandii. Odwiedzający mogą obejrzeć 56 fallusów wielorybów kilku gatunków, okaz pobrany od niedźwiedzia polarnego, 36 eksponatów pochodzących od różnych gatunków fok i morsów oraz 150 penisów dwudziestu innych ssaków lądowych w tym także ludzkich oraz podobno elfów i trolli, które oczywiście są niewidzialne, aczkolwiek, jak twierdzi kustosz muzeum, są imponujących rozmiarów 😉

Założyciel muzeum Sigurður Hjartarson zafascynował się penisami, gdy jako dziecko dostał bicz wykonany z prącia byka. Kolejne fallusy, tym razem wielorybie, dostawał od znajomych ze stacji wielorybniczej. Jego kolekcja powoli rozrastała się o kolejne okazy i w 1997 postanowił podzielić się swoją pasją ze światem i otworzył muzeum. Kolekcjonowanie penisów nie różni się od kolekcjonowanie czegokolwiek innego. – mówi Hjartarson – Nie możesz się zatrzymać, nie możesz przestać, zawsze możesz znaleźć nowy okaz, lepszy okaz.

Eksponaty są utrwalane w różnoraki sposób: w słojach z formaliną, suszone i powieszone na ścianach niczym trofea, zasalane, a nawet marynowane w tequili!

Największy eksponat to 170-metrowa przednia część penisa płetwala błękitnego – a to tylko fragment całego narządu! Najmniejszy egzemplarz trzeba oglądać przez szkło powiększające. To kość prącia chomika mająca zaledwie 2 mm.

Rarytasem są penisy ludzkie. Dotychczas są tylko 3 eksponaty i obietnica kilku kolejnych. Cały problem z ludzkimi penisami jest taki, że trzeba wykonać amputacji krótko po zgonie. I niestety są to stare penisy. Muzeum cały czas poszukuje młodych i dużych.

Druga część ekspozycji to sztuka falliczna – 350 artystycznych penisów i przedmiotów użytkowych fallicznego pochodzenia np. lampka z abażurem z moszny byka.

Ponoć jednym ze skuteczniejszych sposobów na podniesienie libido jest patrzenie się na penisy i przedmioty penisopodobne, więc wizyta w tym muzeum musi mieć wielce dobroczynny wpływ na kobiety. Będąc w tamtych stronach koniecznie odwiedź Muzeum Fallologiczne.

Więcej informacji i zdjęć na oficjalniej stronie muzeum: www.phallus.is

Fajne?
Kategorie
Ciekawostki
Brak kometarzy

Skomentuj

*

*

Polecane