Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; GalleryVoting has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/ckhost/eroactiv.pl/public_html/wp-content/plugins/gallery-voting/index.php on line 15
Najdłuższy na świecie! – EroActiv.pl – Ero Aktywna strona internetu! Porady – Ciekawostki – Pozycje

Najdłuższy na świecie!

Amerykański celebryta Jonah Falcon jest posiadaczem największego penisa na świecie! Jego członek mierzy 24 cm w stanie spoczynku, a podczas erekcji aż 34 cm i ma grubość ręki w przegubie! Do tego dwa proporcjonalnie duże jądra. Całość ledwo mieści się w spodniach.

I taki napchany o okolicy krocza chciał lecieć samolotem. Ochrona lotniska w San Francisco zatrzymała go pod zarzutem przemycania w spodniach bomby! Prześwietlali i skanowali i oczom nie wierzyli. Ostatecznie pozwolili Jonahowi lecieć, ale celebryta mówi, że już się obawiał, iż będzie zmuszony zdjąć spodnie i zademonstrować, że nic w spodniach nie przemyca – poza ogromnym penisem oczywiście.

Bo choć taki członek to powód do dumy Falcon nie pokazuje go publicznie. Branża pornograficzna jest nim wielce zainteresowana, jednak Jonah konsekwentnie odmawia. Nawet w toalecie zawsze wchodzi do kabiny, bo jak mówi nie lubi, gdy sikający obok mężczyźni gapią się na jego przyrodzenie. Poza tym przy tak dużym penisie łatwiej mu sikać na siedząco.

Gdy był młodszy mniej mu to przeszkadzało. Częściej nosił odcisłe spodenki i obserwował reakcje innych. Poza tym prowadził bardzo aktywne życie seksualne. Swój pierwszy stosunek jonahfalconodbył mając 10 lat z 18-letnią sąsiadką – już wtedy jego członek miał 20 cm długości. Do 25. urodzin miał ponad 1500 partnerek i partnerów seksualnych. Teraz Jonah ma 45 lat i nadal jest singlem. Czeka, aż w końcu w jego życiu pojawi się ktoś wyjątkowy.

Hmm… kobieta z największą na świecie waginą? Niekoniecznie, bo jak mówi Falcon, dla niego nie liczy się głębokość. Oczekuje raczej rewelacyjnego seksu oralnego. Sam chętnie robi show dla swoich partnerek i dużą wagę przykłada do gry wstępnej. Dzięki temu jego kochanki rozluźniają się, a potem pomalutku, pomalutku…

Jego penis jest tak długi, że za młodu sam sobie robił loda!

Sceptykom mówiącym: “taki wielki to nie może stanąć bo by facet zemdlał” mówimy – pocieszaj się dalej. Imponujących rozmiarów członek Jonaha Falcona staje i stać będzie także po jego śmierci – w Muzeum Fallologicznym w Rejkyaviku – pomiędzy penisem niedźwiedzia polarnego a penisem kaszalota.

Fajne?
Kategorie
Ciekawostki
Brak kometarzy

Skomentuj

*

*

Polecane