Masturbacja – jak to robią mężczyźni

Statystyczny mężczyzna myśli o seksie lub ma skojarzenia erotyczne co 8 minut, a masturbuje się kilka razy w tygodniu. Onanizują się nie tylko single, ale także mężczyźni mający stałe partnerki i udane życie seksualne. Bo autoerotyzm to nie tylko sposób na rozładowanie napięcia seksualnego. To po prostu inna forma seksu.

Gdzie to robią mężczyźni?

To zależy od sytuacji, ale generalnie w domu. Jeśli są sami, to chętnie masturbują się wygodnie siedząc na kanapie przed telewizorem. Często też robią to na leżąco w łóżku oraz w łazience – stojąc przed przed lustrem, pod prysznicem lub leżąc w wannie.

O czym fantazjują?

Wbrew obiegowej opinii, mężczyźni rzadko oglądają podczas onanizacji filmy pornograficzne lub “świerszczyki”. Po prostu zwykle nie mają ku temu sprzyjających okoliczności. Większość mężczyzn zadowala się fantazjowaniem. O ile kobietom wystarczają zupełnie odrealnione historyjki, mężczyźni potrzebują natchnienia ze świata rzeczywistego. Przypominają sobie co ich podnieciło w ciągu dnia albo “przelatują” wszystkie koleżanki z pracy. Wielu zakochanych mężczyzn masturbuje się myśląc o swojej partnerce, przypominając sobie jej wygląd i pieszczoty jakimi go obdarza podczas seksu.

Lubrykanty

W tej kwestii mężczyźni są mało wybredni: ślina, mydło, szampon, oliwka dla dzieci, a nawet luksusowy krem przeciwzmarszczkowy ukochanej. Testują wszystko co im wpadnie w ręce. Tu uwaga dla kobiet: jeśli nie chcecie, aby wasz ukochany buszował w waszych kosmetykach postawcie tuż obok lubrykant. Mężczyźni, którzy raz wytestowali lubrykant zaprzestają dalszych poszukiwań.

Sposób pieszczenia się

Najbardziej typowe jest trzymanie członka całą dłonią i przesuwanie jej po całej jego długości w górę i w dół. Z czasem każdy mężczyzna znajduje swoją ulubioną formę pieszczot i tak jedni wolą mocniej inny słabiej, jedni wolniej inni szybciej, jedni skupiają się na nasadzie członka, inni na samym jego wierzchołku, a jeszcze inni preferują pieścić wędzidełko. Spora część mężczyzn mocniej zaciska dłoń podczas ruchu w górę. Dodatkowo niektórzy mężczyźni, aby spotęgować doznania wykorzystują drugą rękę do masowania lub pocierania jąder i pośladków.

Punkt kulminacyjny

Tuż przed końcem mężczyźni nasilają i przyspieszają stymulacje, aby podczas samego orgazmu, kiedy to penis staje się nadwrażliwy na bodźce, zaprzestać wszelkiego ruchu. Niektórzy mężczyźni podczas ejakulacji trzymają się za mosznę lub ściskają nasadę członka, aby przedłużyć czas doznawanej rozkoszy.

Ile czasu to trwa?

Większość mężczyzn (o ile nie są zmęczeni lub zestresowani) może szczytować już po kilku minutach. Jednakże jeśli tylko mają dogodne warunki to odsuwają ten moment w czasie jak najdłużej.

Stęsknieni i wymagający

Niektórzy mężczyźni, zwłaszcza ci, którzy są spragnieni bliskości kobiecego ciała, poszukują metod jak najwierniej odwzorowujących kobiece ciało. Szczególnie pomysłowi są w tym względzie młodzi chłopcy – posuwają poduszkę albo konstruują domowej roboty sztuczne pochwy z gumowych rękawiczek, gąbek lub waty. Dorosłych mężczyzn stać na gotowe, o wiele lepszej jakości masturbatory. Można je kupić w każdym dobrze zaopatrzonym sex-shopie stacjonarnym bądź internetowym.

Fajne?
Kategorie
Szkoła seksu
Brak kometarzy

Skomentuj

*

*

Polecane

 • Pocałunek pod jemiołą, seks pod choinką

  Niektórzy wierzą w moc pocałunków pod jemiołą – w końcu od wieków jemioła jest symbolem miłości i płodności, druidzi leczyli nią różne choroby i ponoć wzmaga potencję seksualną. Wiele...
 • ABC udanego striptizu

  Nie ma mężczyzny, który nie lubiłby oglądać striptizu. Striptiz pobudzi jego fantazję, podgrzeje atmosferę w sypialni, zabije monotonię. Jest wręcz idealny jako gra wstępna. Poznaj podstawowe zasady dobrego striptizu...
 • Orgazm niejedno ma imię

  Kobiety mają lepiej - mamy orgazm sutkowy, łechtaczkowy i pochwowy, a faceci mają tylko jeden i to h*jowy :) Ale tak na prawdę, to orgazm jest jeden tylko drogi...
 • Doggystyle czyli pozycja na pieska

  W pozycji na pieska kochał się chyba każdy i większość bardzo ją lubi. Zwłaszcza mężczyzn. Bo to pozycja z fantastycznym widokiem na kobiecy tyłeczek. Pozycja na pieska to klasyka...