Języki w ruch! – pozycja 69

Tak jak liczba 69 ma “główki” przy “ogonkach” swoich cyferkowych partnerek, tak i w pozycji 69 partnerzy ustawiają się względem siebie tak, aby móc jednocześnie pieścić i być pieszczonym ustami. Doskonale sprawdzi się podczas gry wstępnej.

 

JAK TO SIĘ ROBI?

Mężczyzna leży na wznak, a kobieta w klęku podpartym ustawiona przeciwlegle do niego podsuwa mu swoją waginę blisko twarzy, sama zaś obejmuje członka ustami. Mężczyzna ma w tej pozycji doskonałe widoki, a dzięki wolnym rękom może, oprócz lizania, głaskać pośladki oraz pieścić łechtaczkę i odbyt kochanki. Jednakże to kobieta ma ostatnie słowo – będąc na górze może zbliżać lub oddalać łono od twarzy mężczyzny dając mu do zrozumienia co jej się bardziej, a co mniej podoba lub po prostu drocząc się z nim. Także doznania mężczyzny w pozycji 69 są inne niż podczas tradycyjnego “lodzika”, gdyż partnerka będąc odwrócona o 180 st. liże nie spód, z górę członka.

Pozycja 69 wymaga dużej dozy zaufania i nieskrępowania. Nie wszystkim będzie odpowiadało to, że partner/ka ogląda ich w pełnej krasie i to z bliska. Niektórzy mężczyźni, nawet gdy ich partnerka jest szczupła, czują się w tej pozycji zduszeni. Także duża różnica wzrostu pomiędzy kochankami może stanowić problem.

Wbrew pozorom, pozycja 69 jest pozycją trudną. Wymaga jednoczesnego dawania i brania, co wielu osobom ciężko pogodzić. Niezwykle ciężko jest skupić się na pieszczeniu gdy samemu przeżywa się ogromną przedorgazmową rozkosz. Z drugiej strony za bardzo skupiając się na dawaniu przyjemności nie odczuwamy w pełni tego, co serwuje nam ukochany/a. Pozycja 69 jest jak yin i yang – abyście oboje osiągnęli orgazm musi być pomiędzy wami idealna harmonia.

Zdecydowaną zaletą pozycji 69 jest 100% pewność, że nie zajdzie się w ciążę. Także ryzyko zarażenia się chorobami płciowymi jest mniejsze niż podczas seksu waginalnego i analnego. Wyjątek stanowią opryszczka, chlamydia i rzeżączka.

Tą oraz inne pozycje oralne zobaczysz TUTAJ.

Fajne?
Kategorie
Szkoła seksuTechniki
Brak kometarzy

Skomentuj

*

*

Polecane