Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; GalleryVoting has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/ckhost/eroactiv.pl/public_html/wp-content/plugins/gallery-voting/index.php on line 15
Doggystyle czyli pozycja na pieska – EroActiv.pl – Ero Aktywna strona internetu! Porady – Ciekawostki – Pozycje

Doggystyle czyli pozycja na pieska

W pozycji na pieska kochał się chyba każdy i większość bardzo ją lubi. Zwłaszcza mężczyzn. Bo to pozycja z fantastycznym widokiem na kobiecy tyłeczek.

Pozycja na pieska to klasyka – nie tylko wśród ludzi, ale także, czy raczej zwłaszcza, u zwierząt. Może właśnie dlatego, wiele par kochając się w tej pozycji czuje się bardziej zwierzęco, dziko, niegrzecznie. A może to dlatego, że ciała kochanków są daleko od siebie, ona w ogóle go nie widzi, a on ogląda tylko jej tył i w związku z tym nie czują swojej bliskości tak jak w innych pozycjach? Są kobiety, które nie lubią tej pozycji właśnie dlatego, że czują się niczym dziwki – w końcu pozycja na pieska doskonale nadaje się na szybkie “ruchanko” za rogiem.

Nie warto rezygnować z pozycji pieska tylko dlatego, że mamy negatywne skojarzenia. Można uprawiać sex na pieska ostro, ciągnąc za włosy, dając klapsy i masując odbyt, ostro przyciągać kochankę do siebie za biodra i wchodzić bardzo głęboko i zdecydowanie, ale można też być czułym, gładzić plecy, piersi i pupę, masować łechtaczkę i delikatnie bujać biodrami. Zresztą, jeśli pomiędzy Wami jest miłość, szacunek i zrozumienie to pikantne zabawy tego nie zmienią.

JAK TO SIĘ ROBI?

Kobieta ustawia się w klęku podpartym, najlepiej na czymś miękkim, aby nie musieć przerywać z powodu bolących kolan. Mocno zapiera się dłońmi o podłoże nad głową i wypina pupę. Nogi lekko rozchyla, aby partner mógł głębiej wprowadzać członka, lub łączy jeśli chce zacieśnić pochwę, aby tarcie było intensywniejsze. Ponadto, im bardziej wygięte plecy w literkę “u” tym głębsza będzie penetracja. Mężczyzna klęczy za partnerką i wprowadza penisa do pochwy. Trzymając ją np. za biodra porusza się w przód i w tył. Porusza biodrami – nie kobietą!

Popularne są również warianty, w których:

  • kobieta klęczy na łóżku lub innym podwyższeniu, a mężczyzna stoi;
  • oboje kochanków stoi, przy czym kobieta opiera się dłońmi o coś stabilnego – ścianę, meble, łóżko lub, jeśli jest bardzo wygimnastykowana, o podłogę;
  • mężczyzna zamiast klęczeć przykuca za kobietą;
  • mężczyzna klęczy/stoi na jednej nodze, a drugą stawia obok kolan kobiety na podłodze/łóżku

Zobacz więcej pozycji seksualnych, w których mężczyzna jest z tyłu za partnerką w naszym katalogu pozycji seksualnych.

Fajne?
Kategorie
Szkoła seksuTechniki
Brak kometarzy

Skomentuj

*

*

Polecane